Szanowni Państwo, Nauczyciele i Pracownicy Administracji i Obsługi

     Ze względu na coraz groźniejszą sytuację epidemiologiczną odwołuję zaplanowane na dzień 14 X 2020r. – spotkanie z okazji naszego święta.
     Tą drogą dołączam się do życzeń przygotowanych przez naszą młodzież. Niech Wam, mimo tego trudnego czasu, nie braknie sił do pracy i wiary w jej sens. Abyście mieli poczucie satysfakcji i dumy z tego, co robicie, a spotkania po latach z naszymi absolwentami były pełne dobrych wspomnień.
A najbardziej życzę wszystkim zachowania pełni zdrowia i teraz w tym trudnym okresie i później na długie lata życia. Pamiętamy też o naszych byłych pracownikach, z którymi tak chętnie spotykaliśmy się przy okazji tego święta i również do nich kieruję życzenia dobrego zdrowia i wielu lat życia, z nadzieją, że nasze spotkania będą znów możliwe.
     Gratuluję nagrodzonym nauczycielom, mając świadomość, że nie wszyscy, którzy zasłużyli na takie wyróżnienie je otrzymają.
(Lista nagrodzonych zamieszczona jest na zielonych stronach e-dziennika).

Wszystkiego dobrego!
Z wyrazami szacunku,
Ludwik Chruściel

Skip to content