Mamy nowy Samorząd uczniowski.
Decyzją samorządów klasowych w roku szkolnym 2019/2020 funkcję Przewodniczącej będzie pełniła Katarzyna Gajda z klasy 3 A, a będą ją wspierać Zastępcy: Alicja Wójcik z klasy 3 G oraz Filip Wrzos z klasy 2 O/G.
Wszystkich
zapraszamy
do współpracy!




