Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwiePodczas nauki na tym kierunku uczeń nabywa podstawową wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • montażu ścianek działowych, sufitów podwieszanych, zabudowa poddaszy użytkowych w systemach suchej zabudowy wnętrz
  • wykonywania okładzin ściennych z różnych materiałów
  • wykonywania posadzek z różnych materiałów
  • wykonywania gładzi szpachlowych i robót malarskich

Po szkole masz zagwarantowaną atrakcyjną pracę zatrudniając się w firmie świadczącej usługi przy wykończeniach budynków, bądź zakładając własną działalność gospodarczą i samodzielnie pozyskiwać zlecenia w swojej branży. Wykończenia budynków to bardzo szeroki wachlarz kwalifikacji: montaż suchej zabudowy, roboty posadzkarskie, okładziny ścienne, prace malarskie i tapeciarskie. Możesz wyspecjalizować się w jednej z nich, bądź być uniwersalnym w każdej dziedzinie, co czyni Cię pracownikiem bardzo atrakcyjnym dla pracodawcy lub klienta, któremu będziesz świadczył swoje usługi. Gwarantuje Ci to zarobki na wysokim poziomie.

Skip to content